• Legginsy

  Różnobarwne i modne legginsy do sportowych i miejskich stylizacji.

 • Skarpetki i ocieplacze

  Ciepłe i wygodne skarpetki, ocieplacze i podkolanówki.

 • Po chemioterapii

  Nakrycia głowy dla pań po chemioterapii i radioterapii oraz z problemami trychologicznymi. 

 • Okulary

  Oryginalne okulary przeciwsłoneczne i zerówki – damskie, męskie i unisex.

 • Biżuteria i ozdoby do...

  Biżuteria towarzyszy nam od wieków. Jej początki związane są zapewnianiem ochrony magicznej i informowaniem o statucie lub funkcji danej osoby. Współcześnie biżuteria produkowana jest zarówno ręcznie, jak i maszynowo. To właśnie dzięki masowemu wytwarzaniu biżuterii jej popularność tak wzrosła. Dzisiaj właściwie każdy może sobie pozwolić na jej zakup, co wpływa na zmianę kodu kulturowego biżuterii: przyozdabianie ciała przestaje być związane wyłącznie ze statusem społecznym i zasobnością naszych portfeli. Dzięki temu wybór biżuterii jest ogromny, a jej dopasowywanie do stroju stało się normą.

  Biżuterię i ozdoby dobieramy stosownie do okazji i stroju. Ale paleta możliwości jest przecież nieograniczona: kolczyki, pierścionki, bransoletki, wisiory, naszyjniki, kolie, broszki i ozdoby do włosów. Jak je odpowiednio dobrać? Pamiętaj, że celem biżuterii jest podkreślenie urody, a nie jej przyćmienie. W doborze biżuterii i dodatków należy się wykazywać umiarem: jeśli strój jest prosty i skromny, można sobie pozwolić np. na większy czy bardziej ozdobny naszyjnik, jeśli jednak ubranie jest wymyślne, ma wiele kolorów i akcentów, należy ograniczyć ilość i wielkość ozdób, które będziemy nosić. Kieruj się także osobistymi preferencjami i swoim własnym stylem: nawet najdroższy i najpiękniejszy naszyjnik nie spełni swojej roli, jeśli będziesz się w nim źle czuła.

  „Biżuteria nie jest po to, aby wzbudzać zazdrość ani tym bardziej zdumienie. Powinna pozostać ozdobą i rozrywką...” (Lisa Chaney).

Filtry

Materiał

Wyprodukowano

Pokaż/ukryj więcej opcji

Podkategorie

Ocieplenie

Kolor szczegółowo

Pokazuje 1 - 42 z 100 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 42 z 100 elementów